O nas

Miejsce to zostało stworzone z myślą o osobach prowadzących sportowy tryb, dbających o swoje zdrowie, wygląd i kondycję jak również borykających się z chorobami .

Vitamin Therapy

VItamin Theraphy to profesjonalna klinika specjalizująca się w kroplówkach witaminowo-regenerujących Twój organizm. Jesteśmy oficjalną placówką medyczną , zarejestrowaną w Urzędzie wojewódzkim jako podmiot leczniczy. Produkty z najwyższej półki zapewniają bezpieczeństwo oraz pożądany efekt, ponieważ zaopatrujemy się w profesjonalnych hurtowniach farmaceutycznych. Opieka lekarska, wywiad lekarski to tylko niektóre z naszych standardowych procedur obowiązujących w naszej klinice. Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra medyczna z wieloletnią praktyką oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Narzędzia z najwyższej półki oraz miła atmosfera w naszej placówce gwarantuje bezstresowy przebieg zabiegu.
Usługi świadczymy zarówno na miejscu jak i z dojazdem do Klienta.

Oferujemy kroplówki witaminowE


AminokwasyNawodnienieGlutationRegeneracja organizmuB kompleks z magnezemOdchudzanieOdmładzanieMagnezKoktajl wzmacniająco-energetycznyNa dobrą pamięćKwas Alfa-liponowyRegeneracja wątrobyWitamina CLibidoZwalczanie kacaWitamina C z magnezemBomba WitaminowaGlukozaKoktajl minerałowyZachęcamy do korzystania z naszych profesjonalnych placówek !

Jak wybrać gabinet kroplówek witaminowych

  • Sprawdź czy podmiot jest zarejestrowany jako działalność lecznicza
  • Dowiedz się jakie kwalifikacje posiada personel
  • Upewnij się jakie jest zródło pochodzenia produktów i co wchodzi w ich skład!
  • Zwróć uwagę jak jest wykonywany zabieg (profesjonalna opieka medyczna w trakcie podawania leku)
  • Sprawdź opinię